Předprodej akreditací a rezervaci ubytování zahájímev březnu 2017.

NOVINKA: vzhledem k velkému zájmu a omezeným ubytovacím kapacitám ve Slavonicích budou letos v první vlně předprodeje pouze celofestivalové akreditace s možností rezervace ubytování na celou dobu festivalu.
Děkujeme za pochopení.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace připravujeme

Vstupenky na jednotlivé festivalové projekce, Letní kino a After party budou k zakoupení pouze na místě - ve Festivalovém centru v Institutu Slavonice i v jednotlivých sálech a koncertních místech.
Na místě zakoupíte za plnou cenu také všechny typy akreditací a vstupenek na koncerty.
Nákup vstupenek na hudební akce festivalu (koncerty, afterparty) s 50% slevou pro držitele Filmové akreditace možný pouze na místě.

Zakoupené akreditace a vstupenky vyměníte na místě ve Festivalovém centru za vstupové a akreditační náramky.
Jednodenní akreditace platí v den, kdy si ji vyměníte za akreditační náramek.

Festivaloví hosté  na vozíčku s průkazem  ZTP, ZTP/P i hosté s průkazem ZTP/P mají  vstup zdarma. Jejich doprovod platí plnou cenu.

 

jednotlivé vstupenky -  k zakoupení na místě

       
       
       
       
       
       
       

 

 

Děti a mládež - slevy a vstupy zdarma bez akreditace

         
         
         
         

 

Rezervace místa v sále pro držitelé festivalových akreditací končí 10 min před začátkem projekce. Děkujeme za Vaši dochvilnost.

Festivalové filmové projekce s výjimkou sekcí pro děti jsou přístupné od 15 let. Pro projekce v Letním kině je uvedena přístupnost u každého filmu zvlášť.

Děti do 12 let mají do Letního kina a na koncerty vstup zdarma a to pouze v doprovodu zákonného zástupce, který v případě potřeby doloží věk dítěte.

Za nezletilé návštěvníky SLAVONICE FESTu nesou vždy  plnou odpovědnost rodiče nebo zákonný zástupce.