Veškeré informace  zveřejníme před spuštěním předprodeje /  začátek května 2019 /. Pro novinky a termíny Sledujte náš web a facebook. Děkujeme:)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Abyste se v tom neutopili

Chystáte se  přijet na SLAVONICE FEST poprvé a vůbec netušíte, jak to na našem letním filmovém a hudebním festivalu chodí? Než se pustíte do klikání ze sekce do sekce, přečtěte si náš MANUÁL. Je to docela jednoduché:  pohoda, filmy, hudba…všeho nabízí festival dost a pro každého. Jediné, co díky velkému zájmu rychle mizí,  je ubytování. Takže není čas ztrácet čas:     

                                          

vybíráme akreditaci

V první vlně předprodeje nabízíme akreditace NA CELÝ FESTIVAL:

FILMOVÁ CELOFESTIVALOVÁ -  levnější varianta, která platí na celý festival, a ve které jsou  filmy v ceně a na koncerty a mejdany je na místě 50% sleva. Do ?? se slevou. V nabídce i studentská varianta.
GOLDEN CELOFESTIVALOVÁ - dražší, která platí na celý festival, a na kterou se dostanete úplně všude. Filmy, koncerty, taneční párty - vše je v ceně. Do ?? se slevou. 

Jakou akreditaci si vyberete, záleží na tom, co všechno chcete za den zvládnout. Protože klidně můžete začít první projekcí  v 10:00 a do postele se dostat nad ránem, až odpadne poslední DJ. Kdo si u nás chce domluvit ubytování, které v této fázi nabízíme pouze k celofestivalovým akreditacím, určitě nečeká a koupí si akreditaci v PŘEDPRODEJI.

V druhé vlně předprodeje od ?? i akreditace JEDNODENNÍ:

FILMOVÁ JEDNODENNÍ - Volný vstup na všechny filmové projekce. Doprovodný program (koncerty, párty) - na místě sleva 50% z ceny vstupenky. V nabídce i studentská varianta s výraznou slevou.
GOLDEN JEDNODENNÍ - Volný vstup úplně na všechny akce . Jednodenní akreditace platí v libovolný, vámi zvolený den festivalu.

Chcete přijet jen na dva tři dny? Kupte si dvě tři jednodenní akreditace a je to.

Všechny AKREDITACE pěkně seřazené  najdete  v sekci AKREDITACE A VSTUPENKY.  Až dorazíte do Slavonic, vyměníte si svou vytištěnou nebo na místě koupenou akreditaci ve Festivalovém centru v Institutu Slavonice  za  vstupový náramek. Ten vám na Guest servisu připneme na ruku. Je jen váš a je nepřenosný.

Kdo se chce stát Partnerem festivalu, může si zakoupit jednu a více PLATINUM akreditací. Více informací ZDE.

Do kina bez akreditace

Kdo chce chodit  do kina jen občas a neřeší ubytování, může si koupit vstupenky na jednotlivá představení těsně před projekcí. Akreditovaní hosté festivalu mají přednost, ale svá místa musí obsadit 10 minut před začátkem. Na neobsazená se pak prodávají vstupenky.

Děti na festivalu

Náš festival se neprofiluje jako rodinný a stále platí, že nabitý program Slavonice Festu zvládnete spíš s partnerem nebo přáteli. Přesto nabízíme i program pro malé diváky. Děti nepohlídáme, ale do kina na dětské filmy, odpolední koncerty do Stodoly Maříž, výstavu nebo dětské výtvarné dílny společně vyrazit můžete   Program pro děti najdete po jejím spuštění v sekci Program - Doprovodný program.

Festivalové filmové projekce - kromě dětských sekcí - jsou přístupné až od 15 let.
Dětská sekce  ČT pro nejmenší (ČTN) – vstup zdarma, sekce S dětmi do kina (DK)Letní kino Cinestar – děti DO 12 let platí 50% ceny vstupenky, OD 12 let plnou cenu. 
Na koncerty
mají děti do 12 let vstup zdarma a to pouze v doprovodu zákonného zástupce, který v případě potřeby doloží věk dítěte (ideální je kartička zdravotní pojišťovny, kterou by měl mít každý u sebe). 

Ceník vstupenek najdete v sekci AKREDITACE A VSTUPENKY

 

Jdeme na KONCERTY

To není problém.  Ve středu otevíráme festival  koncertem ?? a od čtvrtka do soboty máme denně odpolední dvojkoncert ve Stodole Maříž a večerní hlavní koncert a následnou afterparty s DJ na Kulturák Stage,  v neděli uzavíráme hudební část festivalu dvojkoncertem ve Stodole Maříž. Celkem 12 koncertů a 4 afterparty. Najdete je v sekci PROGRAM.

Majitelé GOLDEN a sponzorských PLATINUM  akreditací mají vstup volný.
Majitelé FILMOVÝCH akreditací si koupí na místě lístky s 50% slevou.
Kdo půjde bez akreditace, koupí si vstupenky  v PŘEDPRODEJI - do ?? s velkou slevou - nebo na místě.

Vstupenky pak vyměníte  v den konání ve Festivalovém centru v Institutu Slavonice nebo těsně před koncertem na místě za  vstupový náramek. A jak se dostanete na koncerty do Stodoly Maříž? Nejzábavnější je cesta naším festivalovým autobusem, ale dá se i na kole, nebo pěšky. Ze Slavonic do Maříže to jsou  jen tři kilometry a kousek.

 

potřebujeme ubytování

Kapacita ubytování  přímo ve Slavonicích je omezená a ne všechno má k dispozici Slavonice Fest. Proto ubytování v první vlně předprodeje  rezervujeme pouze  pro držitele CELOFESTIVALOVÝCH  akreditací (Golden, Filmová) na celou dobu festivalu.

Až poté bude možná rezervace i pro držitele minimálně dvou jednodenních akreditací.  Ke studentským akreditacím rezervujeme pouze stanový kemp.

Pro zjištění volných kapacit kontaktujte !po spuštění předprodeje! naši koordinátorku Veroniku tel.: +420   ,E: ubytovani@slavonicefest.cz

Rádi vám nabídneme i ubytování v blízkém okolí Slavonic a možnost využití festivalové dopravy během dne i noci. A taky máme samozřejmě pohodový stanový kemp. Kdo má stan nebo dokonce karavan nebo obytné auto, nemusí nic řešit! Víc zjistíte v sekci UBYTOVÁNÍ A DOPRAVA.

A je to!

Teď je jen na Vás, jak si svůj pobyt na Slavonice Festu naplánujete. Nevynechejte sekci PROGRAM, kterou stále doplňujeme, určitě si projeďte i INFORMACE a pak už můžete vyrazit rovnou do PŘEDPRODEJE a začít se těšit na svůj první - přestože je šestý - SLAVONICE FEST.

SLAVONICE FEST 2019 se těší na všechny své návštěvníky.  na Vás!