https://www.slavonicefest.cz/soubory/5/3/6/2972-udalost%20opening1.jpg

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ SLAVONICE FESTU 2018


Středa 1.8. ve 21:00   Letní kino Cinestar    MUZIKÁL VLASY                             
                            
23:00   Kulturák                       Tonya Graves

Naše vzpomínka na režiséra Miloše Formana. Celý večer chceme pojmout jako poctu nedávno zesnulému režiséru Miloši Formanovi a svobodě, kterou pro nás svým dílem i životem reprezentuje,“  vzkazuje organizátor Slavonice Festu, filmový režisér a producent Ondřej  Trojan. Takže POZOR! Celý večer bude v duchu HIPPIE. Připravte si zvoňáče! Na koncertě TONYI GRAVES v Kulturáku bude taneční jízda pokračovat. Na afterparty zahraje legendární DJ Dr. Peterka.

Dress code večera budete moct ještě na poslední chvíli doladit v Bambittas Fashion Shopu na Horním náměstí naproti Besídce nebo v Charitativním bazárku Kapička v Kulturáku.

Vstup do kina a občerstvení v RELAX CAFE PODLOUBÍ bude otevřeno od 20:00.

Přijeďte včas,  byla škoda nestihnout i vernisáže dvou mimořádných výstav:

V 16:30 vernisáž výstavy MEZI - OBRAZY z archivu kameramana JAROSLAVA KUČERY v Kulturbrücke Fratres

Fratres je vesnička hned za hranicemi v Rakousku. Vernisáž zahájí Ondřej Trojan a dcera kameramana Kučery, výtvarnice a herečka Tereza Kučerová.

V 18:00 vernisáž výstav STEFANA MILKOVA a martina Ceplechy v  mařížské kapli a zahradě

Vernisáž Stefana Milkova zahájí jeho kolega Jaroslav Róna a novinky Martina Ceplechy představí už tradičně majitel Besídky a jeden ze zakladatelů Keramiky Maříž Honza Boháč.

nezapomeňte během dne podpořit i letošní charitativní projekty. Děkujeme:)

PINK BUBBLE

Organizace, která podporuje onkologické pacienty na prahu dospělosti, přiveze na Slavonice Fest úžasné RŮŽOVÉ PROSECCO z pražské Prosekárny. A každá sklenička, kterou si dáte, bude opravdu na zdraví.  Přispějete jejím prostřednictvím mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění, být šťastnější a postavit se co nejdříve zpátky na vlastní nohy. Více se dozvíte na www.pinkbubble.cz

 

KAPIČKA

Charitativní bazárek Kapička z.s. v Kulturáku podporuje malé děti s akutní leukemií  a jijich rodiny. Založila ho slavonická maminka Naďa Cigáleová, když život jejího syna zachránila transplantace kostní dřeně. Denně od 10 do 19 hodin můžete v Kapičce přispět nákupem vymazleného festivalového modýlku malým pacientům i vy. V Kapičce bude také probíhat kasičková sbírka pro Oddělení dětské hematoonkologie Nemocnice České Budějovice.  bazarekapicka.webnode.cz

 


Vstup do kina a na koncert je na festivalové akreditace nebo jednotlivé vstupenky. Vstupenky do kina v prodeji pouze na místě před projekcí v letním kině na náměstí, vstupenky na koncert jsou jak v předprodeji, tak i v den koncertu ve Festivalovém centru a před koncertem v Kulturáku. Vstup na vernisáže je volný.

Facebooková událost ZDE. Pozvěte i své přátele!

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!