SLAVONICE FEST bude zase o další kousek ZELENĚJŠÍ!

Ve spolupráci se společností  PLANET A FILM,  která zajišťuje ekologický servis pro filmová natáčení s mottem NO PLANET - NO FILM, se pokusíme festivalem zanechat opět o něco menší stopu na našem životním prostředí. Loni se diváci do pilotního projektu třídění zapojili aktivně hned od prvního dne.
Těšíme se na letošní pokračování.


NOVINKy:

Vratné zálohované kelímky na pivo a limo budou letos už na všech našich gastromístech ve Slavonicích.  A Aperol do zavařovačky!

PŘEDNÁŠKA: Greenfilming - Férovější natáčení           čtvrtek 3. 8. / 11:45 / dvorana Spolkového domu

Filmový průmysl pomalu začíná přecházet na udržitelnější styl výroby. Jak v praxi probíhá zelená transformace, kterou všichni vítají, ale málokdo se na ní chce podílet? Co nejhoršího se dá najít v odpadkovém koši a proč to vlastně není tak důležité, jako když celý štáb vynechá k obědu maso? To divákům festivalu přiblíží Adam Karásek, filmař a konzultant udržitelnějšího natáčení ze společnosti PLANET A FILM, kerá  dlouhodobě spolupracuje na zelenějším natáčení s TV Nova, Českou televizí, Total Helpart  T.H.A. a dalšími. Vstup volný.

ZNÁTE Z LOŇSKA:

Na festivalu budeme třídit odpad včetně separace zbytků jídel.
I letos bude vozit diváky na koncerty do Maříže a zpět a nově i z Dačic bezemisní autobus SOR NS. A bude zelený:)Stojí to čas, práci i peníze - ALE STOJÍ TO ZA TO!

Díky za podporu a pozor!  Zbytky jídla do koše nepatří!

http://www.planetafilm.com/wp-content/uploads/2021/12/logo_nove.png