Zahájení Slavonice Festu - co nás letos čeká, zjistíte - ZDE

Slavonicefest - zahájení

17:00 ZAHRADA ZA MAŘÍŽSKÝM KOSTELÍKEM

Setkání u expozice Martina Ceplechy

Vystoupení legendární literární formace KVAŠŇÁK.

18:00 KOSTELÍK MAŘÍŽ

Vernisáž výstavy akademické malířky Kláry Sedlo 
"24 snů za vteřinu"

 

 

Těšíme se na vás!                                                         Změna programu vyhrazena.

ČERVENÁ - ORANŽOVÁ - MODRÁ
Před začátkem každé projekce zde i ve webové aplikaci (načtěte si QR nebo jděte na  http://app.slavonicefest.cz/)  uvidíte barevně rozlišenou předpokládanou obsazenost sálů. Budete si moct na poslední chvíli vybrat film, na který se s největší pravděpodobností dostanete.

UPOZORNĚNÍ
MISTO V SÁLE, KTERÉ ZAUJMETE, JE VAŠE POUZE NA DANOU PROJEKCI.
Není možná jeho rezervece na další film, a to ani pomocí bundy nebo deštníku! Děkujeme za ohleduplnost.

Sekce České filmy
Atlas ptáků

Atlas ptáků

Drama|2021|Česko / Slovinsko / Slovensko|92 min.

Režie: Olmo Omerzu

Hrají: Miroslav Donutil, Alena Mihulová, Martin Pechlát, Eliška Křenková, Vojtěch Kotek, Pavla Beretová, Martin Havelka, Jan Vondráček

Až zařve lev

Až zařve lev

Projekci ve čtvrtek od 15 hodin ve Spolkovém domě uvede režisér Jan E. Svatoš. Po projekci následuje debata.

Dokumentární / Dobrodružný / Životopisný / Historický|2022|Česko|100 min.

Režie: Jan E. Svatoš

Hrají: František Němec, Igor Bareš a Daniela Kolářová

Černobílá

Černobílá

Uvádíme jako předfilm před dokumentem Muž zbavený tíže. Po projekci debata s režisérkou Zoe Aiano. V sobotu od 10 hodin ve Škole náměstí.

Dokumentární / Krátkometrážní|2019|Česko|20 min.

Režie: Zoe Aiano

Chci tě, jestli to dokážeš

Chci tě, jestli to dokážeš

Dokumentární|2019|Česko|84 min.

Režie: Dagmar Smržová

Identita ES

Identita ES

Film uvede v pátek od 10 hodin ve Škole náměstí režisérka Alena Činčerová. Po filmu následuje debata.

Dokumentární|2022|Česko / Slovensko / Kanada|81 min.

Režie: Alena Činčerová

Jak jsem se stala partyzánkou

Jak jsem se stala partyzánkou

Dokumentární|2021|Slovensko / Česko|91 min.

Režie: Vera Lacková

Hrají: Vera Lacková, Zuzana Čaputová

Láska pod kapotou

Láska pod kapotou

Dokumentární|2021|Česko / Slovensko|85 min.

Režie: Miro Remo

Moje slunce Mad

Moje slunce Mad

Animovaný / Drama|2021|Česko / Slovensko / Francie|85 min.

Režie: Michaela Pavlátová

Hrají: Zuzana Stivínová, Hynek Čermák, Ivan Trojan, Miroslav Krobot, Eliška Balzerová, Berenika Kohoutová, Jitka Schneiderová

Muž zbavený tíže / předfilm Černobílá

Muž zbavený tíže / předfilm Černobílá

Film uvede v sobotu od 10 hodin ve Škole náměstí režisér Josef Císařovský. Po projekci následuje debata.

Dokumentární|2021|Česko|70 min.

Režie: Josef Císařovský

Okupace

Okupace

Nedělní projekci od 17:15 v kině Stodola uvede režisér Michal Nohejl. Po filmu následuje debata ve stanu před Kulturákem.

Drama|2021|Česko|98 min.

Režie: Michal Nohejl

Hrají: Martin Pechlát, Cyril Dobrý, Antonie Formanová, Tomáš Jeřábek, Otakar Brousek ml., Pavel Neškudla,

Poslední závod

Poslední závod

Drama / Životopisný / Sportovní|2022|Česko|102 min.

Režie: Tomáš Hodan

Hrají: Kryštof Hádek, Judit Bárdos, Marek Adamczyk, Oldřich Kaiser, Vladimír Pokorný, Vladimír Javorský, Jan Hájek, Jaroslav Plesl, Jan Nedbal

Promlčeno

Promlčeno

Krimi / Thriller|2022|Česko|95 min.

Režie: Robert Sedláček

Hrají: Karel Roden, Barbora Bočková, Igor Bareš, Vilma Cibulková, Vladimír Kratina, Karel Jirák, Denisa Barešová, Justin Svoboda, Pavel Lagner

René - Vězeň svobody

René - Vězeň svobody

Sobotní projekci ve Spolkovém domě uvedou režisérka Helena Třeštíková a producentka Kateřina Černá. Po projekci následuje diskuse.

Dokumentární|2021|Česko|102 min.

Režie: Helena Třeštíková

Hrají: René Plášil

Sólo

Sólo

Dokumentární / Hudební / Životopisný|2019|Česko / Francie / Argentina / Rakousko|84 min.

Režie: Artemio Benki

Hrají: Martín Perino

Stínohra

Stínohra

Drama|2022|Česko / Slovensko|103 min.

Režie: Peter Bebjak

Hrají: Milan Ondrík, Hynek Čermák, Leona Skleničková, Vladimír Javorský, Kristýna Frejová, Jan Jankovský, Dominika Morávková-Zeleníková

Sekce World
107 matek / Cenzorka

107 matek / Cenzorka

Drama|2022|Slovensko / Česko / Ukrajina,|93 min.

Režie: Peter Kerekes

Hrají: Maryna Klimova, Iryna Kiryazeva, Lyubov Vasylyna

Amélie z Montmartru / Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain

Amélie z Montmartru / Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain

Obnovená premiéra

Komedie / Drama / Romantický|2001|Francie / Německo|117 min.

Režie: Jean-Pierre Jeunet

Hrají: Audrey Tautou, Mathieu Kassovitz, Rufus, Jamel Debbouze, Clotilde Mollet, Isabelle Nanty, Dominique Pinon

Beats

Beats

Hudební / Krimi / Komedie / Drama|2019|Velká Británie|101 min.

Režie: Brian Welsh

Hrají: Cristian Ortega, Lorn Macdonald, Laura Fraser, Amy Manson, Rachel Jackson, Gemma McElhinney

C'mon C'mon

C'mon C'mon

Drama|2021|USA|109 min.

Režie: Mike Mills

Hrají: Joaquin Phoenix, Gaby Hoffmann, Woody Norman, Scoot McNairy, Jaboukie Young-White, Kenneth Kynt Bryan, Elaine Kagan

Díra / Il buco

Díra / Il buco

Drama|2021|Itálie / Francie / Německo|93 min.

Režie: Michelangelo Frammartino

Hrají: Paolo Cossi, Nicola Lanza, Leonardo Larocca

Ghost Dog - Cesta samuraje / The Way of the Samurai

Ghost Dog - Cesta samuraje / The Way of the Samurai

Akční / Drama / Krimi / Thriller|1999|USA / Francie / Německo / Japonsko|116 min.

Režie: Jim Jarmusch

Hrají: Forest Whitaker, John Tormey, Cliff Gorman, Dennis Liu, Richard Portnow, Tricia Vessey, Henry Silva, Frank Adonis, Victor Argo

Hon na pačlověky / Hunt for the Wilderpeople

Hon na pačlověky / Hunt for the Wilderpeople

Dobrodružný / Komedie / Drama|2016|Nový Zéland|101 min.

Režie: Taika Waititi

Hrají: Julian Dennison, Sam Neill, Rima Te Wiata, Oscar Kightley, Rhys Darby, Cohen Holloway, Stan Walker, Taika Waititi

Kdo si myslíš, že jsem / Celle que vous croyez

Kdo si myslíš, že jsem / Celle que vous croyez

Drama|2019|Francie|101 min.

Režie: Safy Nebbou

Hrají: Juliette Binoche, François Civil, Guillaume Gouix, Jules Houplain, Charles Berling, Nicole Garcia

Klan Gucci / House of Gucci

Klan Gucci / House of Gucci

Životopisný / Thriller / Drama / Krimi|2021|USA|164 min.

Režie: Ridley Scott

Hrají: Lady Gaga, Adam Driver, Al Pacino, Jared Leto, Jeremy Irons, Jack Huston, Salma Hayek, Alexia Murra

Kuráž / Courage

Kuráž / Courage

Dokumentární|2021|Německo|90 min.

Režie: Aliaksei Paluyan

Květ pouště / Desert Flower

Květ pouště / Desert Flower

Drama / Životopisný|2009|Velká Británie / Německo / Rakousko|130 min.

Režie: Sherry Hormann

Hrají: Liya Kebede, Sally Hawkins, Meera Syal, Lucrezia Phantazia, Craig Parkinson, Timothy Spall, Prashant Prabhakar

Moucha v kufru / Mandibules

Moucha v kufru / Mandibules

Komedie|2020|Francie / Belgie|77 min.

Režie: Quentin Dupieux

Hrají: Adèle Exarchopoulos, Anaïs Demoustier, Dave Chapman, Coralie Russier, India Hair

Na cestě / Jadde Khaki

Na cestě / Jadde Khaki

Drama / Road movie / Komedie|2021|Írán|93 min.

Režie: Panah Panahi

Hrají: Hassan Majooni, Rayan Sarlak, Pantea Panahiha, Amin Simiar

Olga

Olga

Drama|2021|Francie / Švýcarsko / Ukrajina|84 min.

Režie: Elie Grappe

Hrají: Anastasia Budiashkina, Stéphanie Chuat, Oleksandr Mavric, Bernd Würch

Pardon, nezastihli jsme vás / Sorry We Missed You

Pardon, nezastihli jsme vás / Sorry We Missed You

Drama|2019|Velká Británie / Francie / Belgie|100 min.

Režie: Ken Loach

Hrají: Kris Hitchen, Debbie Honeywood, Rhys Stone, Katie Proctor, Harriet Ghost, Ross Brewster, Nikki Marshall, Stephen Clegg

Poslední souboj / The Last Duel

Poslední souboj / The Last Duel

Drama / Historický|2021|USA|152 min

Režie: Ridley Scott

Hrají: Matt Damon, Adam Driver, Jodie Comer, Ben Affleck, Harriet Walter, Marton Csokas, Željko Ivanek, Alex Lawther, Nathaniel Parker

Pro Samu / For Sama

Pro Samu / For Sama

Dokumentární|2019|Velká Británie|95 min.

Režie: Waad Al-Kateab, Edward Watts

První kráva / First Cow

První kráva / First Cow

Drama|2019|USA|121 min.

Režie: Kelly Reichardt

Hrají: John Magaro, Ewen Bremner, Toby Jones, Orion Lee, René Auberjonois, Scott Shepherd, Todd A. Robinson, John Keating, Ted Rooney

Quo vadis, Aida?

Quo vadis, Aida?

Drama|2020|Bosna a Hercegovina / Rakousko / Rumunsko / Nizozemsko / Německo / Polsko / Francie / Norsko / Turec|101 min.

Režie: Jasmila Žbanić

Hrají: Jasna Đuričić, Izudin Bajrović, Boris Ler, Johan Heldenbergh, Raymond Thiry, Boris Isakovič, Emir Hadžihafizbegovič

Snídaně na Plutu / Breakfast on Pluto

Snídaně na Plutu / Breakfast on Pluto

Komedie / Drama|2005|Irsko / Velká Británie|135 min.

Režie: Neil Jordan

Hrají: Cillian Murphy, Liam Neeson, Stephen Rea, Brendan Gleeson, Gavin Friday, Ruth McCabe, Ian Hart, Charlene McKenna

Výjimeční /Hors normes

Výjimeční /Hors normes

Komedie / Drama|2019|Francie|114 min.

Režie: Olivier Nakache, Eric Toledano

Hrají: Vincent Cassel, Reda Kateb, Hélène Vincent, Bryan Mialoundama, Alban Ivanov, Aloïse Sauvage, Marco Locatelli, Darren Muselet

Zázrak/ Miracol

Zázrak/ Miracol

Drama|2021|Rumunsko / Česko / Lotyšsko|118 min.

Režie: Bogdan George Apetri

Hrají: Ioana Bugarin, Emanuel Pârvu, Ovidiu Crisan, Valeriu Andriuta, Valentin Popescu, Catalina Moga, Vasile Muraru

Země medu / Medena Zemja

Země medu / Medena Zemja

Dokumentární|2019|Makedonie|87 min.

Režie: Tamara Kotevska, Ljubomir Stefanov

Ženou z boží vůle / Die göttliche Ordnung

Ženou z boží vůle / Die göttliche Ordnung

Drama / Komedie|2017|Švýcarsko|96 min.

Režie: Petra Biondinaa Volpe

Hrají: Marie Leuenberger, Maximilian Simonischek, Rachel Braunschweig, Sibylle Brunner, Marta Zoffoli, Bettina Stucky, Peter Freiburghaus,

Sekce Severský film
Čtverec / The Square

Čtverec / The Square

Drama / Komedie|2017|Švédsko / Německo / Francie / Dánsko|142 min

Režie: Ruben Östlund

Hrají: Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West, Terry Notary, Sofie Hamilton, Christopher Læssø, John Nordling, Linda Anborg

Divoch / Vildmænd

Divoch / Vildmænd

Komedie|2021|Dánsko|103 min

Režie: Thomas Daneskov

Hrají: Rasmus Bjerg, Zaki Youssef, Bjørn Sundquist, Sofie Gråbøl, Rune Temte, Marco Ilsø, Jonas Bergen Rahmanzadeh

Gunda

Gunda

Dokumentární|2020|Norsko / USA|93 min

Režie: Viktor Kossakovsky

Hrají: Gunda - „Meryl Streep" mezi prasaty

Hon za Utopií / Rejsen til Utopia

Hon za Utopií / Rejsen til Utopia

Dokumentární|2020|Dánsko, Norsko, Švédsko|88 min.

Režie: Erlend E. Mo

Malířka a zloděj / The Painter and the Thief

Malířka a zloděj / The Painter and the Thief

Velká cena poroty za nejlepší světový dokumentární film na Sundance Film Festival

Dokumentární|2020|Norsko|102 min

Režie: Benjamin Ree

Hrají: Karl Bertil-Nordland, Barbora Kysilková, Øystein Stene

Nejhorší člověk na světě / Verdens verste menneske

Nejhorší člověk na světě / Verdens verste menneske

Drama / Komedie / Romantický|2021|Norsko / Francie / Švédsko / Dánsko|129 min

Režie: Joachim Trier

Hrají: Renate Reinsve, Anders Danielsen Lie, Herbert Nordrum, Maria Grazia Di Meo, Hans Olav Brenner, Deniz Kaya

Nejkrásnější chlapec na světě / Världens vackraste pojke

Nejkrásnější chlapec na světě / Världens vackraste pojke

Dokumentární / Životopisný|2020|Švédsko|93 min

Režie: Kristina Lindström, Kristian Petri

Hrají: Björn Andrésen, Luchino Visconti (a.z.)

Sekce Výběr podle Jaroslava Róny
Bod varu / Boiling Point

Bod varu / Boiling Point

Drama / Thriller|2021|Velká Británie|92 min.

Režie: Philip Barantini

Hrají: Stephen Graham, Hannah Walters, Jason Flemyng, Ray Panthaki, Vinette Robinson, Áine Rose Daly, Lourdes Faberes

Last and First Men

Last and First Men

Mysteriózní / Sci-Fi / Fantasy / Experimentální|2020|Island|70 min.

Režie: Jóhann Jóhannsson

Hrají: Tilda Swinton (vypravěč)

Memoria

Memoria

Drama / Sci-Fi / Mysteriózní|2021|Kolumbie / Thajsko / Francie / Německo / Mexiko / Katar / Velká Británie / Čína / Švýcarsko|131 min.

Režie: Apichatpong Weerasethakul

Hrají: Tilda Swinton, Jeanne Balibar, Daniel Giménez Cacho, Juan Pablo Urrego, Daniel Toro

Moje štěstí / Mein Glück

Moje štěstí / Mein Glück

Drama / Road movie|2010|Německo / Ukrajina / Nizozemsko|127 min.

Režie: Sergej Loznica

Hrají: Vlad Ivanov, Alexej Věrtkov, Viktor Němec, Olga Šuvalova, Anastasija Ševeljova, Konstantin Šelestun, Boris Kamorzin, Timofej Tribuncev

Putney Swope

Putney Swope

Komedie|1969|USA|84 min.

Režie: Robert Downey Sr.

Hrají: Stan Gottlieb, Allen Garfield, Elżbieta Czyżewska, Peter Benson, Allan Arbus, Antonio Fargas, Arnold Johnson, Robert Downey Sr., Marlene Clark

Všechno nejlepší, Chiaro! / A Chiara

Všechno nejlepší, Chiaro! / A Chiara

Drama|2021|Itálie / Francie,|121 min.

Režie: Jonas Carpignano

Hrají: Swamy Rotolo, Claudio Rotolo, Carmela Fumo

Sekce HBO
Schodiště  1. a 2. díl

Schodiště 1. a 2. díl

Drama / Krimi|2022|USA|120 min.

Režie: Antonio Campos

Hrají: Colin Firth, Toni Collette, Sophie Turner, Juliette Binoche, Rosemarie DeWitt, Parker Posey, Josh Drennen

Schodiště  3. a 4. díl

Schodiště 3. a 4. díl

Drama / Krimi|2022|USA|121 min.

Režie: Antonio Campos

Hrají: Colin Firth, Toni Collette, Sophie Turner, Juliette Binoche, Rosemarie DeWitt, Parker Posey, Josh Drennen

Schodiště  5. a 6. díl

Schodiště 5. a 6. díl

Drama / Krimi|2022|USA|121 min.

Režie: Antonio Campos

Hrají: Colin Firth, Toni Collette, Sophie Turner, Juliette Binoche, Rosemarie DeWitt, Parker Posey, Josh Drennen

Schodiště  7. a 8. díl

Schodiště 7. a 8. díl

Drama / Krimi|2022|USA|121 min.

Režie: Antonio Campos

Hrají: Colin Firth, Toni Collette, Sophie Turner, Juliette Binoche, Rosemarie DeWitt, Parker Posey, Josh Drennen

Sekce Česká televize
Můj život s Bohuslavem Martinů

Můj život s Bohuslavem Martinů

Dokumentární / Hraný / Životopisný|2021|Česko / Rakousko|60 min.

Režie: Jakub Sommer

Hrají: Tereza Hofová, Petr Stach, Anna Fialová, Ondřej Kavan, Petr Bláha a další

Pozadí událostí – 1. díl

Pozadí událostí – 1. díl

PŘEDPREMIÉRA

Minisérie / Drama|2022|Česko|74 min.

Režie: Jan Hřebejk

Hrají: Jiří Havelka, Petra Hřebíčková, Marta Issová, Petr Ostrouchov, Jitka Čvančarová, Petr Vančura, Luboš Veselý, Katarzia, Mark Kristián Hochman, Sarah Haváčová, Vojtěch Vodochodský, Kamila Trnková, Oskar Hes

Pozadí událostí – 2. díl

Pozadí událostí – 2. díl

PŘEDPREMIÉRA

Minisérie / Drama|2022|Česko|74 min.

Režie: Jan Hřebejk

Hrají: Jiří Havelka, Petra Hřebíčková, Marta Issová, Petr Ostrouchov, Jitka Čvančarová, Petr Vančura, Luboš Veselý, Katarzia, Mark Kristián Hochman, Sarah Haváčová, Vojtěch Vodochodský, Kamila Trnková, Oskar Hes

Slunovraty Petra Nikla

Slunovraty Petra Nikla

Dokumentární|2022|Česko|52 min.

Režie: Pavel Jiráský

Hrají: Petr Nikl

Sólomámy

Sólomámy

Dokumentární|2021|Česko|54 min.

Režie: Erika Hníková

TBH 1.-5. díl

TBH 1.-5. díl

Seriál / Drama|2022|Česko|138 min.

Režie: Lucia Kajánková

Hrají: Martina Jindrová, Vojtěch Franců, Martina Czyžová, Jiří Hába, Filip Srbecký, Tomáš Dalecký, Anita Krausová, Petr Jeništa, Milan Němec

TBH 6.-10. díl

TBH 6.-10. díl

Seriál / Drama|2021|Česko|74 min.

Režie: Lucia Kajánková

Hrají: Martina Jindrová, VojMartina Jindrová, Vojtěch Franců, Martina Czyžová, Jiří Hába, Filip Srbecký, Tomáš Dalecký, Anita Krausová, Petr Jeništa, Milan Němec

Zločin na hranicích

Zločin na hranicích

PŘEDPREMIÉRA

Krimi / Televizní film|2022|Česko / Rakousko|88 min.

Režie: Nikolaus Leytner

Hrají: Maria Hofstätter, Leonard Stirský Hädler, Karl Fischer, Martin Pechlát, Miriam Fussenegger, Robert Mikluš, regina Fritsch, Denis Šafařík

Sekce Doprovodný filmový program
Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Akční / Fantasy / Horor|2022|USA|127 min.

Režie: Sam Raimi

Hrají: Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Julian Hilliard

Kouř

Kouř

Komedie / Muzikál|1990|Česko|89 min

Režie: Tomáš Vorel st.

Hrají: Jan Slovák, Lucie Zedníčková, Eva Holubová, David Vávra, Jaroslav Dušek, Petr Čtvrtníček, Šimon Caban, Aleš Najbrt, Radomil Uhlíř

Vyšehrad: Fylm

Vyšehrad: Fylm

Komedie / Sportovní|2022|Česko|105 min.

Režie: Martin Kopp, Jakub Štáfek

Hrají: Jakub Štáfek, Jakub Prachař, Ondřej Pavelka, Jiří Ployhar ml., Šárka Vaculíková, Věra Hlaváčková, Veronika Khek Kubařová, David Prachař

Známí neznámí

Známí neznámí

Komedie|2021|Česko|105 min.

Režie: Zuzana Marianková

Hrají: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Martin Hofmann, Tomáš Měcháček, Tomáš Maštalír, Petra Polnišová, Anna Kadeřávková, Sväťo Malachovský

Sekce Zvláštní uvedení
Milion chvilek

Milion chvilek

"Work in progress" projekce filmu a diskuse s režisérkou Amálii Kovářovou. Neděle od 10 hodin ve Spolkovém domě.

Dokumentární|2022|Česko|108 min.

Režie: Amálie Kovářová

Hrají: Mikuláš Minář, Benjamin Roll a další

Studentské filmy - blok 1

Studentské filmy - blok 1

Soutěž krátkometrážních filmů|x|Česko|60 min.

Studentské filmy - blok 2

Studentské filmy - blok 2

Soutěž krátkometrážních filmů|2021|Česko|60 min.

Sekce S dětmi do kina
Můj soused Totoro

Můj soused Totoro

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Rodinný|1988|Japonsko|86 min.

Režie: Hajao Mijazaki

Hrají: Šigeru Čiba, Ikue Ótani, Tomohiro Nišimura, Tanie Kitabajaši, Čika Sakamoto, Hitoši Takagi, Sumi Šimamoto

Myši patří do nebe

Myši patří do nebe

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy|2021|Česko / Francie / Polsko / Slovensko|87 min.

Režie: Jan Bubeníček, Denisa Grimmová

Hrají: Pavlína Balner, Matouš Ruml, Ondřej Vetchý, Lukáš Pavlásek, Martin Stránský, Ludmila Zábršová-Molínová, David Novotný, Jiří Klem, Jiří Lábus

Tajemství staré bambitky 2

Tajemství staré bambitky 2

Pohádka|2022|Česko|104 min.

Režie: Ivo Macharáček

Hrají: Tomáš Klus, Kamila Janovičová, Ondřej Vetchý, Miroslav Vladyka, Jiří Lábus, Veronika Khek Kubařová, Petr Štěpánek, Otmar Brancuzský

Sekce Česká televize pro nejmenší
Jak si nevzít princeznu

Jak si nevzít princeznu

Pohádka|2021|Česko|91 min.

Režie: Karel Jandák

Hrají: Marek Adamczyk, Anna Fialová, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Naďa Konvalinková, Ady Hajdu, Patrik Děrgel, Miroslav Táborský, Sonsee Neu, Oldřich Kříž, Kristína Turjanová

Kdopak by se čertů bál 1.-7. díl

Kdopak by se čertů bál 1.-7. díl

Animovaný seriál pro děti|2021|Česko|80 min.

Režie: Jiří P. Miška

Hrají: Vypráví a zpívá Ivan Trojan

Ke stolu! Servíruje Servác! 1.- 6. díl

Ke stolu! Servíruje Servác! 1.- 6. díl

Pro děti|2021|Česko|60 min.

Režie: Pavel Hejnal

Hrají: Pavel Zedníček, Robert Mikluš, Lenka Zahradnická

Sekce Zase spolu